Kalev Spa renoveerimistöödel on uus tähtaeg

01. august 2017

Kalev Spa annab teada, et renoveerimistööde lõpetamise ja veekeskuse ning spordiklubi taasavamise uueks tähtajaks on august 2018.

Remondi pikenemine on seotud sellega, et ehituskonstruktsioonide avamise käigus on ilmnenud mõningate hoone konstruktsioonide oodatust halvem seisukord, mille tõttu tuleb teostada täiendavaid ekspertiise. Eeldatust kehvemas seisukorras on kogu basseiniruumi kaarlae niiskust ja klooriaure takistav pinnakate, milline tuleb täielikult eemaldada, põhikonstruktsioonideni puhastada ning teostada uus ja kaasaegne pinnatöötlus. Kuna 50 aastat tagasi ehitatud basseinikehandil on aegade jooksul tekkinud kahjustusi, siis täiendavaid uuringuid vajab ka 50 m basseinipõhja betoonplaat koos olemasolevate aluskihtidega. Nimetatud tehnilised probleemid selgusid alustatud lammutustööde käigus ja vajavad põhjalikku tehnilist ekspertiisi, uute tehniliste lahenduste ja täiendavate projektide tellimist. Lisatööd on väga aja- ja töömahukad ning kogu renoveerimisprojekt on osutunud oodatust keerukamaks. Soovime seda teostada siiski läbimõeldult, tehniliselt kaasaegsete ja õigete lahendustega ning vastavalt meie klientide vajadustele ja ootustele.

Renoveerimisprojekti käigus uuendatakse põhjalikult veekeskust ja spordiklubi ning laiendatakse hotelli ja restorani. Kogu veekeskus alates riietusruumidest kuni basseinideni saab uue näo, lisandub atraktsioone, lõõgastusalasid, saunu ja mullivanne nii veekeskuses sees kui ka väliterrassil. Harrastusujujate ja sportlaste rõõmuks avatakse kindlasti ka populaarne 50 m bassein täies mahus ja hiilguses.

Veekeskuse remondiperioodil on meie külalistel võimalik nautida puhkust täielikult renoveeritud mugavates hotellitubades. Maitseelamusi pakub a la carte restoran Linda ning ilukeskuses on parim valik massaaže ja erinevaid näo- ning kehahooldusi.