Uudised

NB! 01. jaanuarist kuni 30. aprillini 2022 on südalinnas PARKIMINE SOODSAM

NB! 01. jaanuarist kuni 30. aprillini 2022 on PARKIMINE SOODSAM: Väike Rannavärav 6 parklas, tööpäeviti ajavahemikus kell 19:00-07:00, parkimise soodushind 1 euro sõltumata parkimise kestvusest. Laupäeval ja pühapäeval on seal parkimine parkimiskellaga 2 tundi tasuta. Suurtüki 12 parklas on parkimine parkimiskellaga 2 tundi tasuta laupäeva hommikupoolikul. Ülejäänud ajal nädalavahetusest ja tööpäeviti ajavahemikus kell 19:00-07:00 on parkimine Suurtüki 12 parklas tsoonist lähtuvalt tasuta.

Kutsume sind keskkonnasõbralikumalt tarbima!

Väikesed, kuid teadlikud sammud aitavad meil elada keskkonnateadlikumalt. Kas oled mõelnud kui palju prügi sa tekitad iga kord kui jood vett ühekordse topsiga? Seda võib ühe aasta peale tekkida päris palju. Meie soovitame sul investeerida kaasaskantavasse pudelisse ja võtta see endaga igale poole kaasa! Kalev Spa’s ümbritseb sind vesi igast küljest, kuid ei tohi unustada, et vesi on ka sinu keha jaoks elulise tähtsusega – ÄRA UNUSTA VETT JUUA!

Meie juures saad oma veepudeli joogiveega täita täiesti tasuta – samal ajal nautides veemõnusid või lõõgastudes saunades.

Kui sul pole käepärast oma joogipudelit, siis saad selle nüüd mugavalt soetada meie Veekeskuse kassast – AINULT KÜSI!

EVEA KAMPAANIA "Soovime sind teenindada!"

Oleme vapralt võidelnud peaaegu 2 aastat senitundmatu haigusega, meie jõuvarud on lõppemas. Kolmandat sulgemislainet väga paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted enam üle ei elaks.

Selleks, et saaksime Sind teenindada ja jõulud tuleksid avatud, pakume Sulle soodustusi ja kingitusi, kui kaitsed end COVID-19 viiruse eest ajavahemikul 15. november 2021 kuni 31. jaanuar 2022 ning esitad soodustuse pakkujale sellel perioodil väljastatud immuniseerimistõendi.

Ainult Sinuga koos tegutsedes suudame hoida Eesti elu avatuna ja pakkuda Sulle kõiki neid suurepäraseid tooteid ja teenuseid, millega oled harjunud.

Samu soodustusi pakume suure tänutundega kõigile COVID-tõendit omavatele meditsiinitöötajatele, kes aitavad meid kõiki selles raskes võitluses tervise ja normaalse elu eest. Soodustuse õigust kinnitab ametitõend.

TUTVU SOODUSTUSTEGA

KAMPAANIA TINGIMUSED:

  • Soodustusega teenuse tarbimisel tuleb esitada kehtiv immuniseerimise tõend, mis on väljastatud perioodil 15. november 2021 – 31. jaanuar 2022, või tervishoiutöötaja ametitõend. Ka tervishoiutöötajatel peab olema kehtiv immuniseerimise või läbipõdemise tõend, sõltumata väljaandmise kuupäevast, kui see on nõutav konkreetse ettevõtte külastamiseks.
  • Kampaanias osalevad ettevõtted kujundavad oma pakkumisi iseseisvalt ning EVEA ei vastuta pakkumiste sisu eest.
  • Kampaania kestab 15.11.2021 - 31. 01.2022. Osalevatel ettevõtetel on õigus teha erisusi soodustuste pakkumisel teatud päevadel.
  • Vaktsineerimine on vabatahtlik ja tervishoiuteenuse pakkuja kohustus on teavitada inimest vaktsiini kui ravimi ohtudest ja kõrvaltoimetest.

Jõuluootus Kalev Spas

Iga-aastane kingiralli on täistuuridel käima läinud ning jõuluvana kingikott ootab täitmist. Mida siis ikkagi kinkida vanavanematele, kellel kõik olemas, onupojale, kallimale või armsale emale?

Tarbimise ajastul võiks asjade asemel poetada kingikotti hoopis mõnusaid hetki ja meeldejäävaid emotsioone, mis veel kuid hiljem kingisaajal naeratuse näole toovad. Värskelt renoveeritud Kalev Spa'st leiad midagi erilist igale pereliikmele.

Vaata, mida põnevat pakub Kalev Spa E-POOD sellel aastal.

Kalev Spa külastamine alates 1.11.2021

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

EV Valitsuse korralduse kohaselt on alates 1.11.2021 teenusepakkujal kohustus tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et Kalev Spa’d saavad külastada ainult vaktsineerimiskuuri läbinud ja COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga. COVID tõendi peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne Kalev Spa külastamist ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt!

Juhul kui 12-17 aastasele (kaasa arvatud) lapsele on väljastatud kooliõe poolt, kes on tervishoiuteenuse osutaja, negatiivse testi tõend kooliga seotud tegevustele ning selle tegemisest ei ole möödas rohkem kui 48 tundi, võib antud testi esitada ka Kalev Spa’sse tulles.

Terviseameti poolt kehtestatud seletuskirja kohaselt ei pea 12-17 aastased lapsed ja noored esitama vaktsineerimise või läbipõdemise tõendit sportimisel ja treenimisel.

Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. Lähim apteek asub Viru Keskuses, testimiseks tuleb eelnevalt broneerida aeg -  https://www.apotheka.ee/teenused/enesetestimine/ või tel. +372 6101335

Võimalikult sujuvaks ja meeldivaks külastuseks palume tutvuda uute tingimustega.