Uudised

Spordiklubi: pilguheit sügisesse

Muutusterikas, kuid samas põnev aeg, toob uued tuuled ka Kalev Spa spordiklubisse! Sellest sügisest uuendame spordiklubi kontseptsiooni, mis tähendab seda, et rühmatreeningute grupid muutuvad väiksemaks ja lähenemine personaalsemaks.

Rohkem Body&Mind- ja veetreeninguid

Laieneb veetreeningute ning Body&Mind treeningute valik ja maht tunniplaanis. Toome tagasi populaarsed AquaSpinningu tunnid ning lisanduvad päris uued joogastiilid, nagu jõuline Powerjooga ja Ashtanga-Vinyasa jooga. Pingeid maandavad ja meelt rahustavad Õhtujooga ja Shindo venitused ning keha vormiv JoogaFit. Päikselistel ja soojadel sügispäevadel alustame hommikut Hommikuvõimlemisega päikeseterrassil ning ka JoogaFit treeningud toimuvad ilusa ilmaga vabas õhus!

Juhendatud treeningud jõusaalis

Kõik intensiivsemad treeningud nagu näiteks Kõht/Selg/Tuhar, Ringtrenn ja HIIT hakkavad toimuma väiksemates gruppides ja jõusaalis. Iga päev on jõusaalis kohal valvetreener, kelle käest nõu küsida ning kes viib läbi ka spetsiaalseid jõusaalitreeninguid näiteks ülakeha treenimiseks või jalgade tugevdamiseks. Juhendatud treening on alati tõhusam ja turvalisem valik, seepärast ära pelga liituda grupitreeningutega!

Tervitame uusi treenereid

Sügishooajast alustavad meil tööd uued treenerid. 30-aastase treenerikogemusega Kaja Tuisk hakkab juhendama AquaBox ja AquaAerobic treeninguid. Joogamaailmaga aitab tutvuda Ketlin Bergmann, kes viib osa tunde läbi ka 50 m basseinis Sup-laual.

Rõõmsate kohtumisteni Kalev Spa spordiklubis!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!