Uudised

ASJADE ASEMEL EMOTSIOONID: väärt kingiideid jõuluvana kingikotti

Iga-aastane kingiralli on täistuuridel käima läinud ning jõuluvana kingikott ootab täitmist. Mida siis ikkagi kinkida vanavanematele, kellel kõik olemas, onupojale, kallimale või armsale emale?

Tarbimise ajastul võiks asjade asemel poetada kingikotti hoopis mõnusaid hetki ja meeldejäävaid emotsioone, mis veel kuid hiljem kingisaajal naeratuse näole toovad. Uuenenud Kalev Spa värskelt avatud e-poest leiab kingikotti midagi erilist igale pereliikmele.

Lapsele

Asjade maailmas võivad küll lapsed jõuluvanalt soovida uut mänguasja, nutikella või muud moodsat vidinat, kuid pärast paari tundi, paremal juhul paari päeva, väsivad nad uuest asjast, mis kasutult riiulil tolmu hakkab koguma. Küll aga on maailmas vähe lapsi, kes vees hullamisest tüdinevad. Seepärast on väärt kingituseks veekeskuse pääsmed. Lapsi rõõmustavad uuenenud Kalev Spa’s eraldi lasteala ning neli vinget liutoru, mis viivad adrenaliini lakke ka emal-isal.

Ja kes ütles, et ainult vanemad saavad ilusalongis lõõgastuda? Põnevaks kingituseks pere noorimatele pakub Kalevi ilusalong Ilu & Tervis Tutti frutti massaaži, mis on magus, mõnus ja eksootiline nagu samanimeline komm. Pärast massaažikogemust on kõikidel printsessidel ja printsidel sära silmis!

Kallimale

Kallitest parfüümidest, käekelladest ja ehetest veelgi väärtuslikum on ühine aeg. Sel aastal leppige kokku, et traditsioonilisi kingitusi jõuluvana tooma ei pea. Selle asemel valige kalendrist kaks päeva, mille mõlemad vabaks võtate ning hoopis Kalev Spa hotelli ja veekeskusesse kaamoseaega õdusalt nautima lähete. Saun, veekeskus, hoolitsused, mõnus õhtusöök Allee restoranis, öö mugavas voodis, pehmete patjade ja koheva teki all õndsat und nautides ning rikkalik hommikusöök puhanuna ärgates. Kõlab nagu shangri-la

Paarile

Mõtled, mida kinkida pojale ja tema elukaaslasele või tütrele ja tema uuele silmarõõmule? Argimurede unustamiseks ning tõeliseks lõõgastuseks sobib paaridele kinkida Sauna-Oaasi kolme tunni pääse koos veekeskuse külastusega. Imelises oaasis voolab aeg rahulikus rütmis ning külastajateks vaid täiskasvanud, kes hindavad privaatsust ja mugavust.

Sauna-Oaasis saab nautida erinevate temperatuuridega basseinide lõõgastavat mõju, kuid pääsme omanikele on avatud ka uks veekeskusesse, kus 50-meetrises basseinis pulssi kõrgemaks ajada või liutorus lõbutsedes adrenaliinirohkeid hetki püüda.

Emale

Kõik emad väärivad ja väärtustavad aega iseendaga. Seepärast on neile hinnaliseks kingituseks päevaspaa, mis võimaldab valida mitmekülgsest ilumenüüst just kingisaajale sobiva paketi.

Minipuhkus sisaldab näiteks veekeskuse ning täiskasvanutele mõeldud sauna- ja lõõgastusala Sauna-Oaas külastust ning taevalikku hoolitsust salongis Ilu & Tervis. Olgu selleks Guinot näohoolitsus koos küüntehoolitsusega või hoopis kehakoorimine loodusliku käsnkõrvitsa kiuga, millele järgneb lõõgastav ja stressi maandav massaaž luksusliku mandliõliga.

Isale

Kui isale meeldib anda uusaastalubadusi, mis seotud tervislikule elustiilile pühendumisega, siis toeta teda sel teel ning poeta kuuse alla spordiklubi ja veekeskuse täisteenuse pääse või lausa kuukaart. Täisteenuse pääse annab ideaalse võimaluse kingituse saajal osaleda rühmatreeningus ning peale seda minna keha ja vaimu kosutama veekeskuse lõõgastusalasse ning saunadesse.  Et uus elu uuel aastal veelgi pühendunumalt saaks alata, lisa juurde ka kehaanalüüs personaaltreeneriga. Viimane annab enne tõsiseid treeninguid ülevaate organismi tervislikust seisundist ja juhised, millest lähtuda nii toitumises kui ka treeningutel.

Kui aga isa hindab lõõgastavaid hetki, siis kingi talle aeg iseendaga ehk päevaspaa. Meespere tunneb rõõmu Hetk iseendale paketist, kus Sauna-Oaasi ja veekeskuse külastamisele järgneb lõõgastav pooletunnine massaaž ilusalongis. Kõigest mõnetunnise lõõgastumise järel tunneb kingisaaja end taevalikult.

Vanavanematele

Olgu kingisaajaks vanaema või vanaisa – basseinis lõõgastumisest, vee teraapilisest mõjust ja tervistavatest saunadest tunnevad rõõmu mõlemad.

Kui kingitegija ise ei oska valida veekeskuse erinevate pääsmete vahel, siis on päästvaks lahenduseks rahaline kinkekaart.

Perele

Selle asemel, et igale pereliikmele eraldi kingitust teha, saada terve pere ühtselt kvaliteetaega veetma. Kalev Spa perepääse sobib imehästi kingituseks kui peres kasvavad lapsed, kes armastavad veekeskuses hullata ja vingetest liutorudest alla lasta. Täiskasvanud külastaja hindab kindlasti ainulaadse 50-meetrise basseini võlusid, erinevaid väiksemaid basseine ja saunade tervistavat mõju. Perepääsmega saab veemõnusid minna nautima kaks suurt ja kuni kolm väiksemat veefänni.

 

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!