Kuidas algaval nädalavahetusel talveväsimusest jagu saada? Just Filmi lasteprogrammiga!

17. november 2016

Just Film 2016Just Film on sel aastal oma programmi koostamisel erilist rõhku pannud ilusale pildikeelele ja põnevatele inspireerivatele lugudele. Kinoekraanidele tuiskavad limonaadi armastavad kollid, väikesed draakonilapsed ja lustakas traktor. Garanteerime, et pärast lasteprogrammi külastamist muutuvad päevad pikemaks ja pimedus kraadi võrra heledamaks! :)

Programm sobib absoluutselt kõigile, sest paljud seansid on eestikeelse dublaažiga, pidades silmas just pere kõige pisemaid ja kõige vanemaid, kes võib-olla enam nii hästi subtiitreid lugeda ei näe.

Tutvu lähemalt programmiga ja kinosaalis näeme!

Just Film on Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) laste- ja noortefilmide alafestival, mis koosneb lastefilmide ja noortefilmide võistlusprogrammist ning eriprogrammidest. Just Film toimub igal aastal novembrikuus sarnaselt PÖFFi põhiprogrammiga. Näitamisele tulevad filmid, mida ka kõige suurem filmisõber igapäevaselt naljalt näha ei saa. Mõni neist ajab nutma, mõni naerma, mõni muudab elu. Midagi suupärast leiab igas vanuses kinokülaline. Festivalil linastub igal aastal umbes 50 filmi ning oma publikuarvu juures on Just Filmist tänaseks saanud Eesti üks suuremaid laste- ja noorteüritusi, mida igal aastal külastab kokku ligi 12 000 filmihuvilist.
Just Film-i toetab teiste seas ka Kalev Spa Hotell & Veekeskus.