Kalahari päevaspaa

Kalahari päevaspaa

Hinnad alates 56 €

Lõuna Aafrikast pärinev Kalahari Spa sari on inspireeritud ühest erakordsest teekonnast maagilise Kalahari kõrbesse. Sajandeid saladuses hoitud Aafrika kõrbe iluretseptide järgi valmistatud Kalahari Spa tooted võimaldavad kogeda tõelist looduse aarete luksust. Nahka uuendavad, puhastavad ja niisutavad komponendid on saadud seal kasvavatest eksootilistest puudest ja taimedest, nagu baobabiõli, Kalahari melon, marula vili jne.

Kalahari päevaspaa paketti kuulub Kalahari kõrbeliiva massaažihooldus ning veekeskuse külastus. See eriline hooldus on suurepärane võimalus vabaneda stressist ja tunnetada kõrbe hõngu läbi eksootilise, sügavalt lõdvestava iidse massaaži kogu kehale. Meeleolu loob luksuslik ja müstiline kõrbetaimede aroom. Soe taimne massaažiõli on kerge, kuid intensiivselt niisutava ja pehmendava toimega. Taimsed aktiivained koostöös vitamiinide, süsivesikute ja aminohapetega tugevdavad naharakkude loomulikku kaitsesüsteemi vananemise vastu.
Massaaž koosneb traditsioonilistest võtetest kombineerituna kindlate ja tugevate venituste ja vajutustega, mis parandavad lihaste elastsust, liigeste liikuvust ning vabastavad nii füüsilistest kui ka vaimsetest pingetest. Massaaži lõppedes pakutakse orgaanilist, organismi puhastavat punase põõsa teed. Igale Kalahari massaažihoolduse nautijale kingitakse jaanalinnu munakoorest valmistatud käevõru, mis sümboliseerib vaimset tasakaalu ja heaolutunnet.

Parema efekti saavutamiseks soovitame paketti kuuluva veekeskuse külastuse teha ära esimesena ning seejärel nautida hoolitsusi.

Hind: 56 €

  • Kalahari kõrbeliiva massaažihooldus kehale (60 min)
  • Veekeskuse ja saunakompleksi külastamine 2,5h
  • Tassike Kalahari orgaanilist punase põõsa teed
  • Kingitus Kalahari’lt

Osta kinkekaart Esita päring