Päevaspaad

Lõõgastuspakett 1

Lõõgastuspakett 1
Hinnad alates 26 €

Moodne elu nõuab aeg-ajalt lõõgastumist, tempo aeglustamist ja stressi maharaputamist. Pakett sisaldab 1,5h veekeskuse ja saunade kasutust ning 0,5h klassikalist massaaži.

Loe lähemalt

Magusad hetked

Hinnad alates 35 €

Lõõgastuge täielikult meie ainulaadse ja tuntuima Kalahari näohoolduse ning teraapilise Velus®Jet massaaživoodi abil – sulgege silmad ja nautige!

Loe lähemalt

Lõõgastuspakett 2

Lõõgastuspakett 2
Hinnad alates 39 €

Moodne elu nõuab aeg-ajalt lõõgastumist, tempo aeglustamist ja stressi maharaputamist. Pakett sisaldab 2,5h veekeskuse ja saunade kasutust ning 1h klassikalist massaaži.

Loe lähemalt

Mereline puudutus

Mereline puudutus
Hinnad alates 42 €

Tõeline spaapuhkus on nauding saunadest ja suplusest, lõõgastus aromaatsest massaažist ning energia tervislikust salatist koos vitamiinirohke joogiga. Tunne elust rõõmu ja peleta väsimus!

Loe lähemalt

Siidine hellitus

Hinnad alates 50 €

Juba tuhandeid aastaid tagasi nautisid aadlikud siidi luksuslikku sensuaalsust ja pehmust. Lõdvestav massaaž ja hellitav Kalahari jalahooldus aitavad unustada argimõtted ning viivad Teid imelisele teekonnale läbi kõrbe.

Loe lähemalt

Kalahari päevaspaa

Kalahari päevaspaa
Hinnad alates 56 €

Lõuna Aafrikast pärinev Kalahari Spa sari on inspireeritud ühest erakordsest teekonnast maagilise Kalahari kõrbesse. Sajandeid saladuses hoitud Aafrika kõrbe iluretseptide järgi valmistatud Kalahari Spa tooted võimaldavad kogeda tõelist looduse aarete luksust.

Loe lähemalt

Eriline päev

Eriline päev
Hinnad alates 66 €

Kui Teile tundub, et üks päev on teisega äravahetamiseni sarnane ja jõuludele järgneb kohe jaanipäev, siis võtke üheks päevaks aeg enda jaoks ning tulge meie majja veetma erilist päeva!

Loe lähemalt

Lõõgastust täis päev

Lõõgastust täis päev
Hinnad alates 79 €

Soojus… Õnn… Lõdvestus… Täiuslik! Läbini lõõgastav päev algab vee- ning saunamõnude nautlemisega, pärast mida on imeline saada osa meeli aktiveerivast aroomimassaažist või õrnast ning hellitavast kuumade kividega massaažist!

Loe lähemalt

Romantiline päev

Romantiline päev
Hinnad alates 160 €

Mis on armastus ja kuidas ta tuleb meie juurde? Armastus on müstika, ta tuleb meie juurde vahel kõige ootamatul hetkel. Armastust hoiab elus koosveedetud aeg, mida õrnalt aromaatse romantikaga looritades, on tulemuseks mälestus, mis ei unune Teil kahel niipea!

Loe lähemalt