Privaatsaunad

VIP-saun e privaatsaun

Eelistad veekeskust külastades olla privaatsemas kohas, kus sõpradega juttu rääkida ja saunamõnusid nautida? VIP-saun ootab Sind! Või tahad koguneda sõpradega väikesele koosviibimisele õhtusel ajal, et end mõneks suuremaks peoks ette valmistada? Kalev Spa privaatsaun on koht, mida saad kasutada täpselt nii, nagu kõige meelepärasem tundub.

VIP-sõbrapakett

Vana-Kreeka filosoof Sokrates oli veendumusel, et ilma sõpruseta pole inimestevahelisel suhtlemisel mingit väärtust. Jagame seda põhimõtet ja leiame, et aeg sõpradega on oluline ning väärtuslik investeering.

VIP-sauna pakett: Naistekas

Naised on loodud kogunema, üheskoos sundimatult lobisema ja tundma ürgset õdedevahelist sidet. Mängulised ja lõbusad koosviibimised loovad kokkukuuluvustunde ja laevad täis kõik patareid. Ikka selleks, et saaksid õitseda, särada ja armastada!

Laste sünnipäevad

Korralda oma lapsele meeldejääv sünnipäev Kalev Spa veekeskuses! Meil on uus ning vahva lastetuba, mille seintel on nähtaval põnev veealune maailm. Saab panna ennast proovile Suppama laual või veeta lõbusalt aega meie kogenud mängujuhi käe all erinevaid veemänge mängides.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!