Heaolupaketid 06.01-20.12.2018

Teeme teile Eesti 100. juubeli puhul kingituse pakkudes 2018. aastal kõiki fantastilisi Kalev Spa kodulehekülje majutuspakette 30% soodsamalt!

2017. aasta juunist kuni sügiseni 2018 on veekeskus ja spordiklubi renoveerimistööde tõttu suletud. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning täname mõistva suhtumise eest!

Kalev Spa toavõtme ümbriskaardi ettenäitamisel kehtivad meie külalistele partner-spaades erihinnad:

Pakett Spaa ja Shopping

Pakett Spaa ja Shopping
Hinnad alates 28 €

Kiire aeg nõuab praktilisi lahendusi! Ühenda spaapuhkus Tallinna Vanalinnas ostude tegemisega parima kaubavalikuga kauplustes!

Loe lähemalt

Aeg maha

Aeg maha
Hinnad alates 41,30 €

Hea uni on tervise alustala. Mugav voodi, toetav padi, vaikus ja rahu!

Loe lähemalt

Keset vett ja keset linna

Keset vett ja keset linna
Hinnad alates 53,20 €

Teie unistuste puhkus võib alata – te asute keset linna – elu lookleb teie ümber ja Te võite sellesse sukelduda vaid hetkega!

Loe lähemalt

Heaolupakett meestele

Heaolupakett meestele
Hinnad alates 55,30 €

Mees teab mis on hea, ta on konkreetne ja ratsionaalne, ta on energia etalon. Just Sulle on mõeldud heaolupakett, milles lisaks heale unele mugavas voodis on korralik hommiku ning õhtusöök.

Loe lähemalt

Lõõgastav pakett naistele

Lõõgastav pakett naistele
Hinnad alates 65,80 €

Naine teab oma väärtust, ta on elu algus, ta on ilu etalon. Pakett naistele, kes soovivad võtta aega enda jaoks, et lõdvestada pinges lihaseid ja saada meelelist rahu läbi üle keha tehtava massaaži.

Loe lähemalt

Kui naabril on...

Kui naabril on...
Hinnad alates 96 €

Kas vahel vaatad igatsevalt naabri aeda või kodu ja õhkad, et endalgi võiks midagi sellist olla? Meil on hetkel sama tunne!

Loe lähemalt

Tallinn Card 2 ööd

Tallinn Card 2 ööd
Hinnad alates 81,90 €

Soov vastu võtta maksimum, mida Tallinna linn pakub, on Teie puhkuse põhiline eesmärk? Tallinn Cardiga saate osa paljudest soodsatest pakkumistest, sealhulgas tasuta sissepääsu 40 muuseumisse ja vaatamisväärsusesse, omal valikul üks tasuta bussiekskursioon, tasuta ühistranspordi kasutamine ja erinevad meelelahutusvõimalused.

Loe lähemalt