Hotellitoad

Broneeri Küsi lisa

Meie külaliste vajadustest ja soovidest lähtuvalt oleme jaganud 100 hubast hotellituba erinevatesse klassidesse. Broneerides puhkuse meie koduleheküljelt garanteerime parima hinna!

Economy klassi ökonoomse ruumilahendusega värskelt renoveeritud tubades on kas koos või eraldi mugavad voodid kahele, dušiga tualettruum ja konditsioneer. Economy klassi toad on mõõdult väiksemad kui hotelli Spa klassi toad ja asuvad 1. ja 2. korrusel mistõttu on neist eriti mugav pääseda veekeskusesse. Economy tubadesse ei mahu lisavoodi.

Spa klassi värskelt renoveeritud avarates tubades on üks lai või kaks eraldi mugavat voodit ning dušiga tualettruum. 3. ja 4. korruse Spa klassi tubades on piisavalt ruumi, hea ligipääs restorani ning vajadusel mahuvad tuppa ka lisavoodid. 2. korruse Spa klassi tubades on ka lahtikäivad narivoodid ning seetõttu mahub tuppa ööbima isegi kuni 4 inimest. Need toad on konditsioneeriga nagu ka 1. korruse toad. Spa klassi tube on võimalik ühendada peretoaks.

Superior klassi tubades on kõigile mugavustele lisaks konditsioneer, vaade vanalinnale ja osades tubades ka rõdu, millelt avaneb vaade merele.

Peretubades on kaheinimese voodi ja lahtikäiv narivoodi kahele, dušiga tualettruum, kohvi ja tee keetmise võimalus ning konditsioneer.

Vaheuksega peretubades on kaks magamistuba, kaks tualettruumi duši või vanniga ning kohvi ja tee keetmise võimalus.

Kalev sviitides on magamis- ja eluruum eraldatav kardinaga, suur mullivann, muusikakeskus, kapselkohvimasin ja muud mugavused.

Vesiroosi ja Kuldsete Hommikute sviitides on mere- ja vanalinnavaatega rõdu, kaheinimese voodi, lahtikäiv diivan, konditsioneer, mullivann, muusikakeskus ja kapselkohvimasin.

Allolev loetelu lisateenustest sisaldub toa hinnas, et Teil oleks tõeliselt mõnus ja muretu puhkus:

Hotelli registreerimine algab kell 15.00. Tubade vabastamine toimub hiljemalt 12.00 (võimaldame ka hilist chek-out’i, küsige lisainfot teenindajatelt).

Broneeri Küsi lisa