Spaapaketid

Kalev Spa hotelli spaapaketid jagunevad kaheks – majutusega paketid ja päevaspaad.
Viimased sobivad aja mahavõtmiseks igapäevaste kiirete toimetuste vahel andes vastu värske enesetunde ja turgutades tõhusalt enesetunnet.
Majutusega pakette leidub perega puhkajatele, romantikaotsijatele, kultuuri ja ajaloohuvilistele, seenioridele, terviseturgutajatele ning linnapuhkuse hindajatele.

Spaapakette majutusega saab nautida nii ühe- kui mitmeöölistena. Kui soovite tulla üksinda, siis lisandub paketi hinnale ühekohalise toa lisamaks 27 € öö kohta. Lastega tulles on võimalik valida perepuhkuseks sobiv pakett või leida endale meelepärane lõõgastuspakett – paketi hinnale lisandub iga kuni 13-aastase lapse puhul vaid 25 € öö kohta.

Paketti kuuluvad hoolitsused ja muud teenused tuleb broneerida eelnevalt telefonil +372 649 3350 või aadressil wellness@kalevspa.ee.

Julgustame teid lisa küsima telefonil +372 649 3303 või kirjutage aadressil kalevspa@kalevspa.ee. Teie päringutele vastatakse argipäeviti 08.00-16.30. Kiiretele küsimustele saab vastuse hotelli vastuvõtust telefonil +372 649 3300.

Broneeri Küsi lisa