Spaapaketid

Kalev Spa hotelli spaapaketid jagunevad kaheks – majutusega paketid ja päevaspaad.
Viimased sobivad aja mahavõtmiseks igapäevaste kiirete toimetuste vahel andes vastu värske enesetunde ja turgutades tõhusalt enesetunnet.
Majutusega pakette leidub perega puhkajatele, romantikaotsijatele, kultuuri ja ajaloohuvilistele, seenioridele, terviseturgutajatele ning linnapuhkuse hindajatele.

Spaapakette majutusega saab nautida nii ühe- kui mitmeöölistena. Kui soovite tulla üksinda, siis lisandub paketi hinnale ühekohalise toa lisamaks 27 € öö kohta. Lastega tulles on võimalik valida perepuhkuseks sobiv pakett või leida endale meelepärane lõõgastuspakett – paketi hinnale lisandub iga kuni 12-aastase lapse puhul vaid 22 € öö kohta.

Paketti kuuluvad hoolitsused ja muud teenused tuleb broneerida eelnevalt telefonil +372 649 3350 või aadressil wellness@kalevspa.ee.

Spaapuhkuse pakette on võimalik vormistada ka kinkekaardina.

Julgustame teid lisa küsima telefonil +372 649 3303 või kirjutage aadressil kalevspa@kalevspa.ee. Teie päringutele vastatakse argipäeviti 08.00-16.30. Kiiretele küsimustele saab vastuse hotelli vastuvõtust telefonil +372 649 3300.

2017. aasta juunist kuni kevadeni 2019 on veekeskus ja spordiklubi renoveerimistööde tõttu suletud. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning täname mõistva suhtumise eest!

Kalev Spa toavõtme ümbriskaardi ettenäitamisel kehtivad meie külalistele partner-spaades erihinnad:

Broneeri Küsi lisa