Remondieelne basseinipidu avab suvepuhkuse!

01. juuni 2017

Kalev Spa alustab renoveerimistöödega järgmisel laupäeval, 3. juunil ainulaadse tasuta basseinipeoga, mis peetakse esmakordselt ajaloos Eesti ühe suurima ujula põhjas. Kapitaalremondi ajal on Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi alates 1. juunist kuni sügiseni suletud, kuid hotell, ilukeskus ja restoran jäävad avatuks.

Kalev Spa turundusdirektori Meeli Eelmaa sõnul läbib veekeskus sel suvel renoveerimisprojekti, mis teostatakse kahes järgus. “Sellele tööle avalöögi andmiseks otsustasime korraldada teadaolevalt Eesti esimese veeta basseinipeo, mis toimub esmakordselt ajaloos Kalev Spa 50-meetrise ujumisbasseini põhjas,” lausus  Eelmaa. “See on ilmselt esimene kord, kui külastajad pääsevad meie basseini ilma ujumisriieteta.”

Basseini serval annab tasuta kontserdi mullu 25. juubelit tähistanud poppunkindierockbänd The Tuberkuloited.  Samaaegselt demonstreerivad noored kunstnikud Grete Teigamägi, Liisi Leier ja Janely Mõttus basseini seintel oma oskusi, maalides just selleks õhtuks väljamõeldud pildi.

Üritusel esineb Tallinna Kanutiaia Huvikooli modelli- ja tantsustuudio SIXTINA, pärast tänavatantsijaid kutsuvad Kalev Spa treenerid kõiki ühisele punditantsule ning seejärel toimub akrobaatikat ja joogat kombineeriva akrojooga demonstratsioon. Kõik külalised saavad teha fotokabiinis endast temaatilisi pilte ning pakutakse torti. Õhtut juhib bändi The Tuberkuloited solist Indrek Raadik alias Summer.

Ilma veeta basseinipidu peetakse Kalev Spas 3. juunil algusega kell 18 ning see on kõigile tasuta. Peole pääseb veekeskuse peaukse kaudu.

Suvistele trennihuvilistele on meil võimalus alates 05.06 pakkuda treeninguid Kalev Spa kõrval asuvas Kanuti Noortemajas (Aia 12).
10* suvepass maksab 30 € ja osta saab seda Kalev Spa hotelli vastuvõtust alates 05.06. Treeningud hakkavad toimuma õhtuti kell 16.30, 17.30 ja 18.30. Vaata treeningplaani!

Tallinna vanalinnas asuv Kalev Spa on Eesti üks suurimaid veekeskusi, mida külastatakse aastas ligikaudu 400 000 korda. Kalev Spas on üks Eesti kahest 8 ujumisrajaga 50-meetrisest basseinist, mis on tänaseni Eesti ujujate peamine treeningukoht ning tipptasemel ujumisvõistluste toimumispaik. Lisaks on Kalev Spa veekeskuses lõõgastusala basseinide, mullivannide, liutorude ja saunadega, hotell, restoran, kohvikud, ilu- ja tervisekeskus ning spordiklubi. Kalev Spa avati 2006. aastal alguses, veekeskuse eelkäijaks on 1960. aastatel ehitatud Kalevi ujula, mille projekteeris toonane tipparhitekt Uno Tölpus.