Uudised

Ametlik teade 01.04.2020

Anname teada, et Kalev Spa hotell on alates 18. märtsist suletud eriolukorra lõppemiseni. Külaliste ja meeskonna tervis on meie jaoks kõige olulisem ning hetke olukorda arvesse võttes, palume kõik sellesse ajavahemikku tehtud broneeringud võimalusel edasi lükata või tühistada. Hotelli sulgemisega anname oma panuse viiruse leviku piiramiseks. Usume, et üheskoos saame tekkinud olukorra kiiremini kontrolli alla. Suletud on ka salong Ilu & Tervis ning restoran Allee.

Vastame kõikidele hotelli broneeringutega seotud küsimustele e-maili teel kalevspa@kalevspa.ee.

Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi on külastajatele suletud seoses Vabariigi Valitsuse 14. märtsi 2020. a. korraldusega nr 29 kuni selle korralduse muutmiseni.

Eriolukorra juhi korraldus avalike asutuste piirangutest.

Veekeskuse ja spordiklubi kuu- ja mitmekorrateenused pikendatakse vastavalt sulgemisperioodi võrra. Meiega eraldi sellega seoses ühendust võtma ei pea.

VIP-lepingud peatatakse kuni Valitsuse korralduse lõppemiseni. Küsimuste korral palume kirjutada jekaterina.kutserova@kalevspa.ee.

Üldkontakt: waterpark@kalevspa.ee. Palume arvestada, et kirjadele vastamine võib võtta tavapärasest kauem aega.

Ohtult on võimalik meie teenuseid soetada kinkekaardina läbi e-poe (kehtivusaeg teenustele 6 kuud ja rahalised kinekaardid 12 kuud).

Jälgige meid sotsiaalmeedias või läbi kodulehe, sest sinna paneme alati kõige värskema info.

Loe ka: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Hoidke oma tervist ning ootame teid peagi taas Kalev Spa’sse!

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!