Kalev Spast

Kalev Spa ajalugu: “Keset vett ja keset linna”

Kalev Spa veekeskuse eelkäijaks on 60ndatel ehitatud Kalevi Ujula. Omas ajas silmapaistva 50meetrise basseiniga ujulakompleksi projekteeris toonane tipparhitekt Uno Tölpus 1950ndatel aastatel. Ujula valmis 1965. aastal ja siin toimus mitmeid rahvusvahelisi ujumisvõistlusi.

2005. aastal alustati ujula ümberehitustöödega moodsaks puhke- ja vabaajakeskuseks, mis avati 2006. aasta hakul. Uue hoonekompleksi projekteeris arhitekt Emil Urbel, sisekujundajaks oli Taavi Aunre. Valmisid 100-toaline hotell, restoran, kohvikud, ilu- ja tervisekeskus ning spordiklubi. Ümberehitatud ujula on jäänud Eesti ujujate peamiseks treeningkohaks tänaseni. 50-meetrise basseiniga ujulast sai Põhja-Eesti suurim veekeskus koos meelierutavate atraktsioonidega, lõdvestavate saunade- ja veealust massaaži pakkuvate basseinidega.

Ühes ülejäänud maailmaga oleme meiegi pidevas muutumises – pärast Kalev Spa avamist 2006. aasta hakul oleme järjepidevalt täiendanud ja uuendanud veekeskuse, saunade, numbritubade, fuajee ja ilusalongi kasutusmugavust ning kanname hoolt, et kõik ruumid näeksid jätkuvalt kaunilt värsked välja.

Peame kõige tähtsamaks oma klientide heaolu, mugavust ja turvalisust!

Kalev Spa missioon ja visioon:

Rikastada tallinlaste ja linna külaliste lõõgastavat ja aktiivset puhkust läbi erinevate heaoluteenuste Tallinna südames avaras kaasaegses mugavaima asukohaga spaahotellis ja veekeskuses.

Olla populaarseim veekeskus tallinlastele ja esimene valik spaa- ja perepuhkuseks linna külalistele.

Tere tulemast Kalev Spa’sse, keset vett ja keset linna!

Veekeskus Spordiklubi Peod & seminarid Ilu & tervis Söök & jook Hotell