Kinkekaart

Kinkekaart Kalev SpaKalev Spa kinkekaart on leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, kolleegile, töötajale ja koostööpartnerile. Pakume 3 erineva väärtusega kinkekaarte: 10 €, 25 € ja 50 €. Kinkekaardi ostmisel ei kehti sooduskaartide soodustused.

Kinkekaardil märgitud summa eest saab osta kõiki Kalev Spa Hotelli ja Veekeskuse poolt müüdavaid tooteid ja teenuseid vastavalt nende avalikule hinnakirjale.

NB! Veekeskus ja spordiklubi on suletud renoveerimistööde tõttu juuni 2017 kuni sügis 2018.
Palume lahkelt märgata, et kõik Kalev Spa kinkekaardid, mille kehtivusaeg lõppes peale 31.05.2017, kehtivad edasi ja neid saab kasutada kuni 31.08.2019.

Sobiva teenuse leiab:

Juhul kui tarbitavate toodete/teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.

Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaartide kehtivusaega ei pikendata. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse. Kinkekaardid on eelnevalt nummerdatud ja omavad turvaelementi.

Palume kinkekaardi alusel tarbitavad teenused, välja arvatud ujumine, eelnevalt broneerida telefonil +372 649 3303 või e-maili aadressil kalevspa@kalevspa.ee; broneerimisel märkida kindlasti ära kinkekaardi number.

Kinkekaardid saadaval Kalev Spa hotelli vastuvõtus, Aia 18. Suurte koguste puhul palume ühendust võtta e-posti teel arve@kalevspa.ee.