Tallinn Card 2 ööd

Tallinn Card 2 ööd

Hinnad alates 81,90 €

Soov vastu võtta maksimum, mida Tallinna linn pakub, on Teie puhkuse põhiline eesmärk? Tallinn Cardiga saate osa paljudest soodsatest pakkumistest, sealhulgas tasuta sissepääsu 40 muuseumisse ja vaatamisväärsusesse, omal valikul üks tasuta bussiekskursioon, tasuta ühistranspordi kasutamine ja erinevad meelelahutusvõimalused.

Soodushinnaga saab osaleda mitmetel Tallinnas ja Tallinna lahel toimuval ekskursioonil ning põnevatel päevareisidel lähedal asuvatele saartele ja looduskaunitesse paikadesse. Lisaks saab Tallinn Cardiga allahindlust kultuuriüritustel, sportlikul ajaveetmisel ja ka autorendil. Tutvuge kindlasti ka restoranide, kohvikute ja poodide eripakkumistega.

Tallinn Card muudab linnaga tutvumise lihtsaks, mugavaks ja meeldejäävaks ning aitab ühtlasi säästa ka aega ja raha. Pakett sobib ideaalselt ka eestimaalasele, kes soovib Tallinnaga lähemat tutvust teha! Tiheda päeva alustuseks või lõpetuseks on ideaalne käia paketi juurde kuuluvas hoolitsuses – infrapunasaunas, soolakambris, massaažitoolil või solaariumis.

Tallinn Card on pilet, mis võimaldab tasuta sissepääsu ja soodustusi ligi 100 erinevas pealinna kohas. Tallinn Card muudab linnaga tutvumise lihtsaks, mugavaks ja meeldejäävaks ning aitab ühtlasi säästa ka aega ja raha. Tallinn Card sobib väga hästi ka tallinlastele ja eestimaalastele, kes soovivad linna vaatamisväärsustega tutvust teha ja kasulikult aega veeta.

Majutuspakett Tallinn Card kaardiga sisaldab:

  • 2 ööd majutust Spa-klassi toas
  • Rikkalik hommikusöök buffeet-restoranis
  • Hommikumantli kasutamine
  • Tallinn Cardi 24 h kaart
  • Velus Jet massaaživoodi (15 min) või soolakamber (40 min)
  • 10% soodustus kõikidelt ette tellitud lisahoolitsustelt

Tallinn Card paketi hinnad:

Hind: P-N saabumisel 81,90 € (117 €), R-L saabumisel 95,90 € (137 €) (ühele täiskasvanule kahekohalises toas 2 ööd; lisainformatsioon)

1 inimene ühekohalises toas P-N saabumisel 119,70 € (171 €)/2 ööd, R-L saabumisel 133,70 € (191 €)/2ööd; lisainformatsioon)
Täiskasvanu lisavoodil 87,75 €/2 ööd (koos Tallinn Card’iga)

Lapse hind lisavoodil, vanematega ühes toas:
Laps 0-17 a. 47,50 €/2 ööd (koos Tallinn Card’iga)

Broneeri