Lahtiolekuajad

SEPTEMBRIST MAINI

Sügis - kevadhooajal

E-R 06:45-22:30; L ja P 08:00-22:30, sissepääs E-P kuni 21:00

JUUNIST AUGUSTINI

Suvehooajal

E-R 06:45-21:30; L ja P 08:00-21:30, sissepääs E-P kuni 20:00

Kalev Spa uues hästivarustatud spordiklubis ootavad Sind kaks rühmatreeningute stuudiot ja kõrgete võlvlagedega valgusküllane jõusaal, mille akendest saab trenni tegemise ajal nautida vaateid veekeskusele ja kaunile Tallinna vanalinnale.

Jõusaal on varustatud uute Matrix Prof Fitness kardioseadmete ja plokkmasinate ning spetsiifilisemate Gym 80 ketasmasinate ning funktsionaaltreeningu seadmetega.

Suuremast rühmatreeningute stuudiost avaneb vaade basseinile ning väiksemas Body&Mind stuudios loob õige meeleolu hubane valgus ja sisekujundus. Kogu spordiklubi põrandatel on Pavigym sportpõrandakate, mis summutab vibratsiooni ja tagab ohutu treenimise.

Meie spordiklubi treenerid on oma ala professionaalid, kelle juhendamisel ning toetamisel leiavad endale sobiva treeningu nii harrastajad kui ka sportlased. Tule julgelt ja proovi erinevaid treeningstiile vees või treeningstuudiotes!

Kalev Spa spordiklubi kompleksis on

  • vesiaeroobika ja ujumisõpetuse bassein, mille sügavus e veepiir on muudetav (0,8-1,1 m ujumisõpetuseks või 1,1-1,4 m vesiaeroobikaks). Veepinda on 4x12 m, veetemperatuur 29°C. Hotelli kliendile on hommiku(paketi) vesiaeroobika hinna sees!
  • rühmatreeningute jaoks suur aeroobikasaal (103 m2) ja väiksem Body & Mind stuudio (64,3 m2 ). Hotelli klientidele rühmatreeningud eraldi tasu eest.
  • jõusaal (281m2)

Tutvu lähemalt meie treenerite ja pakutavate rühmatreeningutega. Pakume ka personaaltreeninguid.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!