Hinnakiri

Näohooldused

Guinot Hydradermie hooldused näole

Hydradermie on Guinot staarhooldus, milles kasutatakse kõrgtehnoloogilisi hooldusmeetodeid. Guinot oli esimene, kes avastas galvaanilise ioniseerimise suurepärase mõju nahale: sügav puhastus, niisutamine ning aktiivainete imendamine.

Hooldust kohandatakse vastavalt iga kliendi naha vajadustele ja ilueesmärkidele. Hydradermie saladus, mille on enda jaoks avastanud paljud edukad ning efektiivseid hooldusi hindavad naised üle maailma.

Hydradermie hoolduse mõju: Sügav nahapuhastus, taastab naha optimaalse niiskustaseme, vähendab kortsude teket, taastab näo noorusliku sära, rahustab ja rikastab nahka hapnikuga, vähendab kuperoosat ja tundlikkust.

Hydradermie hoolduse vastunäidustused: südamestimulaator, metallproteesid koljus või õlavöötmes, rasedus.

Manuaalsed erihooldused näole

Kui hindate efektiivseid hooldusi ja koheseid tulemusi, lubage endale Guinot erihooldus. Guinot laboratooriumi spetsialistid on hoolega välja töötanud need ülimalt tõhusad patenteeritud näohooldused, mille abil näete koheseid tulemusi.

Guinot baasnäohooldused

Naudi seda erilist aega, mil teie kosmeetik on pühendunud vaid teile, et muuta teid kaunimaks, teie nägu säravaks ja nooruslikumaks.

Germaine de Capuccini hooldused näole

Kogu maailmas tuhandetes ilusalongides kasutatava juhtiva professionaalse kosmeetikasarja Germaine de Capuccini edu saladuseks on üle 65 aasta olnud kvalifitseeritud nahahooldusekspertide ja arstide koostöös loodud kõrgtehnoloogilised kosmeetikatooted ja -hooldused, mis on läbinud ranged tõhususkatsed ja ulatusliku kvaliteedikontrolli. See tagab klientide rahulolu ja suurepärased tulemused erinevate nahaprobleemide puhul nii kodus kui salongis.

Personaliseeritud näohooldus a la Kalev Spa

Ilus näonahk eeldab teadlikku hooldust! Kosmeetiku oskusliku soovituste järgi saate üheskoos välja valida sobivaimad tooted ja meetodid näohoolduseks, mis peab silmas just teie naha vajadusi.

Kätehooldused

Jalgade hooldused

Kalahari hooldused

Lõuna Aafrikast pärinev Kalahari Spa sari on inspireeritud ühest erakordsest teekonnast maagilise Kalahari kõrbesse. Sajandeid saladuses hoitud Aafrika kõrbe iluretseptide järgi valmistatud Kalahari Spa tooted võimaldavad kogeda tõelist looduse aarete luksust. Nahka uuendavad, puhastavad ja niisutavad komponendid on saadud seal kasvavatest eksootilistest puudest ja taimedest, nagu baobabiõli, Kalahari melon, marula vili jne.

Kõik tooted on naturaalsed ning pakendid on valmistatud 100% ümbertöödeldud materjalidest. Kogu tootmisprotsess on kooskõlastatud ökoloogiliste nõuetega. Kalahari osaleb ka aktiivselt heategevuses, aidates Aafrika abivajavaid perekondi.

Algoane kehahooldused

Massaaž

Pro White hammaste valgendamine

Pro White on ainulaadne hammaste valgendamise meetod, mis on andnud kaunima naeratuse tuhandetele rahulolevatele klientidele. Hambad muutuvad valgemaks 8–14 tooni võrra!

Sinise laserkiirgusega aktiveeritav valgendusgeel muudab värvunud hambad tõhusalt ja kiiresti valgemaks. Kogu protseduur on väga lihtne ja täiesti ohutu. Valgendamine kestab 30 minutit ja seda saab teha samal ajal muude protseduuridega. Valgendamisel kasutatakse ühekordseks kasutamiseks mõeldud elastset silikoonist abivahendit.

Hoolduse käigus EI kasutata vesinikperoksiidi!

Tava- ja raviteenused