BDR – Innovatiivne nahahooldus

BDR – ehk iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui 30 aastase rikkaliku praktilise medical beauty kosmetoloogia-kogemuse ja teadussaavutuste baasil. Märksõnadeks on iludefektide korrigeerimine, naha välimuse parandamine ja nooruslikkuse taastamine. Meetod seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse ja meditsiinilise iluravitaseme tulemuse.

BDR hoolduste kontseptsiooni alustaladeks on:

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Toime on suunatud nii naha tervisele kui ilule. Erinevalt tavapäraste kosmeetikumide toimeainetest jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse, on võimelised korrigeerima ja taastama naha füsioloogilisi protsesse. Kosmetoloogide kasutusse on jõudnud seni ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgi kasutusel olnud aktiivained. Dermatseutikumid kindlustavad protseduuride ja koduse nahahoolduse maksimaalse efektiivsuse.

BDR bioloogiline peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise, taastamise ja defektide korrigeerimise meetod.  Lähtuvalt naha seisundist ja esinevatest muutustest kasutatakse erineva pH ja tugevusega koorivaid kokteile.
Teraapiaprogrammide näidustused on naha noorendamine, aktiivne niisutamine, naha stressi-, miimikajoonte- ja pigmendimuutuste, naha päikesekahjustuste korrigeerimine. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus. Samaaegsalt valmistab bioloogiline peeling nahka ette BDR hoolduste järgmisteks etappideks.
Spetsiaalne intensiivhooldus on rasusele, suurepoorilisele, stressi-ja ärritusnähtudega nahale ja armide korrigeerimiseks.

Micropeel e. mikrolihvimine – hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva ühekordse aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. See on suurepärane naha funktsioone stimuleeriv ja nahka siluv protseduur. Selle tulemusel paraneb naha vastuvõtlikus aktiivainetele, vajalikud toitained imenduvad tõhusamalt naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale. BDR intensiivhoolitsustes tehakse bioloogilist koorimise järgselt koheselt naha mikrolihvimine, mis annab suurepärase tulemuse.

Mehhaaniline, nõeltega mesoteraapia e, Stimulation XL teraapia – Stimulation XL on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka meeldivalt ja valutult, kiirenevad taastumis- ja paranemisprotsessid. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete stimuleeritakse kollageen-elastiinkiudude sünteesi, naharakkude jagunemist. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Paraneb naha elastsus, näoovaali kontuur on kaunim, nooruslikum. BDR mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

Mehhaanilise mesoteraapia XL Stimulation ühekordne aplikaator koosneb erilise ehitusega plaadist ning mikronõeltest. Selle teraapia käigus ei kahjustata vere- ega lümfisooni.

BDR meetodi korral on kasutusel kõrgeimad hügieeni ning turvalisuse standardid. Metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.

BDR hoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest. Kindlustatud on efektiivsus, kvaliteet ja turvalisus. Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat.

Lähtudes naha seisundist, vanusest ja eesmärgist tehakse protseduuride valik. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovituslik teha järjestikku 2-6 protseduuri. BDR dermatseutikumid võimaldavad samuti koduse teraapia ja igapäevase aktiivhoolduse tegemist. Parima tulemuse saavutate koos professionaalse BDR iluteraapiaga.