Teenused ja hinnad

Ilusüstid

Ilusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks. Sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja joonekeste tekkimisel. Protseduur on kiire (umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast ning preparaadist 9-18 kuud.

Teosyal ilusüstid

Täitesüstide valdkonnas on pakkuda uue põlvkonna toode Teosyal – uus hüaluroonhappe preparaat, mis annab väga tasase ja ilusa tulemuse!
Tegu on tõhusatoimelise ja kauakestva alternatiiviga plastilisele kirurgiale. Teosyal ilusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks.
Vastunäidustused: verehüübimise häired; kollageeni sünteesi häired, hea- ja halvaloomulised kasvajad;  autoimmuunhaigused; allergiad. Ei ole soovitav rasedatele, rinnaga toitmise ajal, alla 16 aastastele. Paar nädalat enne ja pärast protseduuri mitte päevitada.

Mittekirurgilised iluprotseduurid

Mesoteraapia ehk naha rikastamine aktiivainetega

Kreemid imenduvad ainult meie naha pealmisesse kihti. Mesoteraapia protsessi käigus viiakse aktiivained – nahka noorendavad ja jumet parandavad vitamiinid, mineraalid ja mikroelemendid – sisaldav lahus kergete nõelatorgete abil naha sügavamatesse kihtidesse.
Mesoteraapia mõju: aeglustab naha vananemisprotsessi; tasandab väiksemaid kortsukesi; annab parema jume; vähendab poore ja rasueritust.
Vastunäidustused: verehüübimise häired; kollageeni sünteesi häired, hea- ja halvaloomulised kasvajad; autoimmuunhaigused; allergiad. Ei ole soovitav rasedatele, rinnaga toitmise ajal, alla 16 aastased. Paar nädalat enne ja pärast protseduuri mitte päevitada.

Mesoniitide paigaldamine ehk mittekirurgiline näonaha pinguldamine

Protseduuri algne idee on üle võetud idamaa akupunktuuri ravist. Mesoniidid on bioresorbeeruvad (nahas imenduvad) toestavad niidid, mis spetsiaalsete nõeltega viiakse nahka. Protseduuril kasutame kohalikku tuimestust.
Mesoniitide eelised: naha kvaliteedi ja pingulduse paranemine kõigil vanusegruppidel; vananemisvastane protseduur, eriti õrna ja peenekortsulist tüüpi vananemistunnustega naha puhul; toestab näo aluskarkassi; pinguldab näoovaali; vähendavad tugevaid kortse, nagu suu-nina volt, laubakortsud, pisaravagu, huuleümbruse kortsud; kasutatakse ka kaela- ja dekoltee pinguldamiseks.
Mesoniitide mõju: mesoniitide toimel toimub nahas kollageeni tekke stimuleerimine, lümfi loomuliku äravoolu taastumine, miimikakortsude lõõgastumine, kortsude täitumine ja silenemine,  näo aluskarkassi ja  näokontuuri pinguldamine. Mesoniidid lahustuvad nahas umbes poole aasta jooksul, selle ajaga kasvab nende ümber kollageenkiud, mille mõju kestab umbes 1,5-2 aastat.
Vastunäidustused: vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired; suhkruhaigus; autoimmuunhaigused; nahapõletikud; hea- ja halvaloomulised kasvajad; verehaigused; rasedus ja imetamise periood.

Vereplasma süstid ehk bioloogiline kudede taastamine

Vereplasma ravi on kasutatud juba 20 aastat iluravis ning lausa üle 30 aasta Šveitsi meditsiinis.Plasmaravi kasutatakse juba aastaid edukalt esteetilises kirurgias, laserravis, krooniliste haavandite ravis, spordimeditsiinis kui ka ortopeedias liigesesiseste süstidena. Eestis on taastavate vereliistakute kasutamine (ingl k PRP – platelet-rich plasma) iluravis veel uus protseduur, mida Kalev Spa ilukeskus pakub ühena esimestest.
Inimese veri on tohutult rikas kasulike ainete poolest. Kliendi veenist võetud veres leiduvad trombotsüüdid e. vereliistakud eraldatakse tsentrifuugimise teel ja süstitakse nahaalusesse mikrovereringesse, kus need avaldavad taastavat ja noorendavat mõju. Kasutatakse ainult iga inimese oma verd, mis erinevalt mitmetes muudes ilusüstides kasutatavatest ainetest on täiesti bioloogiline.
Vereplasma süstide mõju: avaldab süstitavale piirkonnale taastavat, noorendavat mõju.
Vastunäidustused: autoimmuunhaigused; onkoloogilised probleemid; depressioon; suhkruhaigus; allergiad; rasedus ja imetamine, alla 16 aasta vanused.
Kaks nädalat enne protseduuri mitte tarvitada antibiootikume ja valuvaigisteid, kuna need pärsivad trombotsüütide aktiivsust. Samuti mitte võtta verd vedeldavaid preparaate, mitte tarbida alkoholi. Arvestama peab süstimisest tuleneva kerge nahaärritusega, seetõttu mitte planeerida samale päevale meiki nõudvaid esindusüritusi; mitte päevitada paar nädalat enne ja pärast protseduuri.

BDR - Innovatiivne nahahooldus

BDR – ehk iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui 30 aastase rikkaliku praktilise medical beauty kosmetoloogia-kogemuse ja teadussaavutuste baasil. Märksõnadeks on iludefektide korrigeerimine, naha välimuse parandamine ja nooruslikkuse taastamine. Meetod seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse ja meditsiinilise iluravitaseme tulemuse.

BDR hoolduste kontseptsiooni alustaladeks on:

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Toime on suunatud nii naha tervisele kui ilule. Erinevalt tavapäraste kosmeetikumide toimeainetest jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse, on võimelised korrigeerima ja taastama naha füsioloogilisi protsesse. Kosmetoloogide kasutusse on jõudnud seni ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgi kasutusel olnud aktiivained. Dermatseutikumid kindlustavad protseduuride ja koduse nahahoolduse maksimaalse efektiivsuse.

BDR bioloogiline peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise, taastamise ja defektide korrigeerimise meetod.  Lähtuvalt naha seisundist ja esinevatest muutustest kasutatakse erineva pH ja tugevusega koorivaid kokteile.
Teraapiaprogrammide näidustused on naha noorendamine, aktiivne niisutamine, naha stressi-, miimikajoonte- ja pigmendimuutuste, naha päikesekahjustuste korrigeerimine. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus. Samaaegsalt valmistab bioloogiline peeling nahka ette BDR hoolduste järgmisteks etappideks.
Spetsiaalne intensiivhooldus on rasusele, suurepoorilisele, stressi-ja ärritusnähtudega nahale ja armide korrigeerimiseks.

Micropeel e. mikrolihvimine – hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva ühekordse aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. See on suurepärane naha funktsioone stimuleeriv ja nahka siluv protseduur. Selle tulemusel paraneb naha vastuvõtlikus aktiivainetele, vajalikud toitained imenduvad tõhusamalt naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale. BDR intensiivhoolitsustes tehakse bioloogilist koorimise järgselt koheselt naha mikrolihvimine, mis annab suurepärase tulemuse.

Mehhaaniline, nõeltega mesoteraapia e, Stimulation XL teraapia – Stimulation XL on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka meeldivalt ja valutult, kiirenevad taastumis- ja paranemisprotsessid. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete stimuleeritakse kollageen-elastiinkiudude sünteesi, naharakkude jagunemist. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Paraneb naha elastsus, näoovaali kontuur on kaunim, nooruslikum. BDR mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

Mehhaanilise mesoteraapia XL Stimulation ühekordne aplikaator koosneb erilise ehitusega plaadist ning mikronõeltest. Selle teraapia käigus ei kahjustata vere- ega lümfisooni.

BDR meetodi korral on kasutusel kõrgeimad hügieeni ning turvalisuse standardid. Metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.

BDR hoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest. Kindlustatud on efektiivsus, kvaliteet ja turvalisus. Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat.

Lähtudes naha seisundist, vanusest ja eesmärgist tehakse protseduuride valik. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovituslik teha järjestikku 2-6 protseduuri. BDR dermatseutikumid võimaldavad samuti koduse teraapia ja igapäevase aktiivhoolduse tegemist. Parima tulemuse saavutate koos professionaalse BDR iluteraapiaga.

Tava- ja raviteenused