MediCrediti järelmaks

MediCrediti laenu abil saad lubada endale Kalev Spa tervisekeskuse mittekirurgilisi protseduure nüüd veel lihtsamal moel. Laenu taotlemine on kiire, mugav ja konfidentsiaalne!

MediCredit on ainulaadne finantseerimisettevõte Põhjamaades ja Baltikumis, mis väljastab ainult meditsiiniprotseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Finantseerida saab ootamatuid ja kiireloomulisi arstivisiite, pöörduda tasulise eriarsti poole kui tavajärjekord on lubamatult pikk ning lubada endale protseduure, mida Eesti Haigekassa ei rahasta.

* MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eur kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.