Teenused ja hinnad

Ilu & tervis

Kalahari hooldused

Lõuna Aafrikast pärinev Kalahari Spa sari on inspireeritud ühest erakordsest teekonnast maagilise Kalahari kõrbesse. Sajandeid saladuses hoitud Aafrika kõrbe iluretseptide järgi valmistatud Kalahari Spa tooted võimaldavad kogeda tõelist looduse aarete luksust. Nahka uuendavad, puhastavad ja niisutavad komponendid on saadud seal kasvavatest eksootilistest puudest ja taimedest, nagu baobabiõli, Kalahari melon, marula vili jne.

Kõik tooted on naturaalsed ning pakendid on valmistatud 100% ümbertöödeldud materjalidest. Kogu tootmisprotsess on kooskõlastatud ökoloogiliste nõuetega. Kalahari osaleb ka aktiivselt heategevuses, aidates Aafrika abivajavaid perekondi.

Kehahooldused

Germaine de Capuccini kehahooldused

Kogu maailmas tuhandetes ilusalongides kasutatava juhtiva professionaalse kosmeetikasarja Germaine de Capuccini edu saladuseks on üle 65 aasta olnud kvalifitseeritud nahahooldusekspertide ja arstide koostöös loodud kõrgtehnoloogilised kosmeetikatooted ja -hooldused, mis on läbinud ranged tõhususkatsed ja ulatusliku kvaliteedikontrolli. See tagab klientide rahulolu ja suurepärased tulemused erinevate nahaprobleemide puhul nii kodus kui salongis.

Algoane kehahooldused

Permanent Contour®

Permanent Contour® massaaži- ja nahahoolduse rituaalid näole ja kehale seovad iidse Aasia taimekubudega massaažikunsti uue aja teadussaavustega. Unikaalne rituaal aitab suurepäraselt lõõgastuda. Paraneb üldine toonus, suureneb heaoluhormoonide – endorfiinide tase, kiireneb ainevahetus, tugevneb immuunsüsteem ning paraneb une kvaliteet.

Massaažirituaalis kasutatakse erineva toimega taimepadjakesi, lähtudes Teie eelistusest. Taimsed massaažipadjakesed sisaldavad puhtaid, enamasti käsitsi korjatud naturaalseid taimi ja õisi, mis on kogutud üle maailma. Keharituaali padjakestes on lisaks Bad Reichenhalli kuulsad soolakristallid. Rituaali ajal voogab mõnusalt soe veeaur läbi taimepadja. Soojus ja vees lahustunud soolakristallid kindlustavad taimedest pärinevate tervistavate toimeainete maksimaalse imendumise ja mõju. Soe auruvoog hoiab massaažipadjakesed püsivalt soojad, mis omakorda soodustab lõõgastumist ning parandab ainevahetust.

Permanent Contour® sobib stressi ja kroonilise väsimussündroomi korral, leevendab lihaspinget ja kroonilist liigesvalu. Aitab puhastada nahka, eemaldada kehast jääkaineid, sobib tselluliidiraviks ja figuuri korrigeerimiseks. Rituaali täiustab teraapilise toimega õlikokteil, milles hoolikalt valitud naturaalsed õlid. Nahk saab tõhusa koorimise ja hoolitsuse.

Massaaž