Sauna-Oaas

Kui otsid kohta, kus aeg voolaks rahulikult oma loomulikus rütmis, kiirustamata; kus kõrvu paitaks lõõgastav meeleolumuusika; kus saad olla lihtsalt Sina ise, nautida käesolevat hetke ning unustada argimured, siis Kalev Spa vaikne Sauna-Oaas on midagi just Sulle! Lõõgastav Sauna-Oaasi ala on mõeldud täiskasvanud külastajale, kes hindab privaatsust ja mugavust. Maksimaalse heaolutunde loovad erinevad temperatuuriga basseinid ning saunad, lisaks on Sul võimalus nautida ka kõiki veekeskuse atraktsioone ja basseine. Veekeskuses ootab Sind 50-meetrine bassein, 4 liutoru, lõõgastusbasseinid ning kaks sauna – sanaarium ja aroomi-aurusaun.

Kahel korrusel paiknev Sauna-Oaas on meeli paitav rahupaik keset pealinna katkematult tempokat argielu. See on koht, kus saad segamatult nautida iseenda, oma kaaslase või lähedaste sõprade seltskonda, värskendades nii oma keha kui ka vaimu!

TUTVU HINNAKIRJAGA

Sauna-Oaas on 24.05 kell 17:30-20:30 reserveeritud.

Sauna-Oaasi I korrusel ootavad Sind…

… kosutavad vee-elamused:

… keha ja vaimu tasakaalustav saunamaailm, kuhu kuuluvad:

Oaasi teine korrus on hubase lõõgastusala päralt, kus kõiki külalisi teenindab baar värskendavate jookide ning snäkkidega.

Sauna-Oaasi on sissepääs alates 18. eluaastast.

Sauna-Oaas on avatud:

septembrist maini E-P 12:00-22:00

juunist augustini E-P 12:00-21:00