Veekeskuse pood

Kalev Spa veekeskuse fuajees müüakse vabaaja- ja treeningtooteid. Kaubamärkidest on suurima kollektsiooniga esindatud Speedo, Craft ja Nike. Toidulisanditest ja spordijookidest on saadaval  A. Le Coq, Fast, Mybody ja Isostari tooted.

Kui ujumisrõivad, saunalina või hommikumantel on veekeskust külastades maha ununenud, ei tasu muretseda. Laenutame vajalikke ujumis-või saunariideid.

Meie tootevalikust leiate:

Speedo white and blackSpeedo – üle 80-aastase ajalooga maailma suurim ujumisbränd. Saanud alguse Austraaliast ning tänaseks Suurbritanniasse kolinud ujumisvarustuse tootja valik hõlmab kogu veespordi valdkonda. Speedo tootevalikus leidub sobivaid tooteid väiklastest eakateni ning harrastusujujatest olümpiavõitjateni.

Kalev Spa poes on Eesti parim valik Speedo tooteid. Peamised tootegrupid on ujumisriided, ujumisprillid ja –mütsid ning erinev ujumisvarustus. Väikelapsed leiavad sobiva toote spetsiaalselt neile ujuma õppimiseks mõeldud Sea Squad seeriast. Vesiaeroobika sõbrad leiavad treeninguks sobivaid trikoosid ja vahendeid Swim Active kollektsioonist. Tõsistele treenijatele sobiv valik on kogutud tippujumissarja Speedo BioFUSE. Lisaks leidub poes lai valik trikoosid, milledest kõige trendikamad ja naiselikumad kuuluvad Speedo Sculpture seeriasse. Kalev Spa poes pakutavast Speedo valikust leiavad omale sobiva toote kõik veespordi harrastajad.

Craft logo mustaCraft – funktsionaalse treeningriietuse tootja Rootsist. Peamiselt tuntud oma murdmasuusavarustuse ning sooja pesu poolest. Samas leidub CRAFT-i kollektsioonis lai valik sisetreeninguks sobivaid tooteid. Kalev Spa poes leiab iga spordisaalis treenija omale sobivad püksid, särgi ja sokid

Nike valge-oranzNike – 1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaajariiete tootja. Nike missiooniks on pakkuda inspiratsiooni ja uuenduslikke lahendusi igale sportlasele maailmas.

ipanema-logoIPanema – Mitmekülgsus: Ipanema sandaalide alatine inspiratsioon. Bränd julgetele ja modernsetele inimestele. Ipanema on rannast  inspireeritud tootemärk, mis pakub mitmesuguseid stiile ja  disaine, muutes sandaalid tarbijate jaoks moeaksessuaariks. Eksklusiivne tehnoloogia lubab loojatel kombineerida tehnoloogiat ja stiili olles ideaalselt mugavad, kuid samas jätkuvalt veetlevad ja mitmekülgsed.

Adidas_logoAdidas – HAIR & BODY Adidas tutvustab Hair & Body dušigeelide sarja meestele, mis on välja arendatud  koos sportlastega ja mõeldud kasutamiseks peale treeningut või aktiivse päeva lõpus.
Ainulaadne “Hair & Body 3” kompleks ühendab kolme komponenti, proteiini, mündiekstrakti ja pro-vitamiini, kolmekordseks toimeks, mis

  1. puhastavad,
  2. värskendavad,
  3. hooldavad.

Adidas HAIR & BODY 3 AFTER SPORT dušigeeli meestele on rikastatud proteiiniga, et tasakaalustada juuste ja naha loomulik niiskusetasand.
Adidas HAIR & BODY 3 ACTIVE START dušigeel meestele sisaldab stimuleerivat, kosutavat aroomi.
Adidas HAIR & BODY 3 EXTRA FRESH dušigeeli meestele on rikastatud mündiekstraktiga ja värskendava aroomiga, mis tekitab kohese ja kauakestva jahedustunde.

Uut HAIR & BODY WATER SPORT dušigeeli meestele on rikastatud hüdrasüsteemiga, mis on kombinatsioon toimeainetest ja aitavad võidelda kloorilõhna vastu ning neutraliseerida soola ja kareda vee kuivatavat efekti.

Oled harjunud sporti tegema mitu korda nädalas, et ennast vormis hoida.
Kui mäng on läbi, siis on aeg lõõgastuda!
Tunned värskust, sinu juuksed ja nahk on puhtad ja hooldatud ning näevad terved välja.

Ole valmis avastama uut  “Adidas for women” dušigeeli sarja.

Tänapäeva naised tahavad ennast tunda stiilsetena, glamuursetena ja naiselikena –  kõiki neid naisi eriliseks muutvaid unikaalseid aspekte hõlmates peab Adidas sammu modernsete naiste muutuvate vajaduste ja soovidega ning pakub erilisi kehahooldustooteid, mis rahuldavad paremini nende individuaalseid eelistusi.

Tulles vastu naiste heaolu soovidele tutvustab “Adidas for women” dušigeelide uut, põnevat sarja, mis on loodud parandamaks meeleolu ja hoolitsust. Lisaks sellele lansseerib bränd uuesti olemasoleva lõhnasarja tooted täiesti uutes pakendites. Need tooted peegeldavad energiat, enesekindlust ja uue põlvkonna naiste rõõmsat olekut.

“Adidas for women” dušigeelisari:
VITALITY – rikastatud massaažipärlitega, et ergutada keha ja vaimu. Stimuleeriv vaht jätab nahale kosutava tunde. Vabasta oma vaim ja ole jälle energiline!
FRESH – rikastatud värske mündiga jahutamaks keha ja vaimu. Pehme vaht jätab nahale värskendava tunde. Vabasta oma vaim ja tunne värskust!
HAPPY – rikastatud mahlase puuviljaga, et tekitada hea tuju. Kihisev vaht annab reipust. Ole õnnelik ja ela täisväärtuslikult!

RELAX – rikastatud lillebuketiga, mis aitab rahustada keha ja vaimu. Pehme vaht tekitab puhta lõõgastunud tunde. Vabasta oma vaim ja ole Zen!
SMOOTH – Rikastatud nahka koorivate mikroosakestega. Turgutav vaht jätab naha meeldivalt siledaks.  Tunne siidist puudutust ja ole särav.
PROTECT – rikastatud puuvillapiimaga, mis mässib endasse keha ja vaimu. Kreemjas vaht aitab toita kuiva nahka ja jätab naha eriti pehmeks. Naudi ekstra hoolitsust ja hellita ennast!

“Adidas for women” dušigeeli variandid on 250ml pudelites.

A Le Coq – A Le Coq’i spordijoogid on suurepärased taastusvahendid nii tõelisele sportlasele kui Arctic Sport
hommikvõimlejale ning vajalik kosutus raske füüsilise või mõttetöö tegijale. Olgu sinu lemmikalaks jooksmine, rattasõit, suusatamine, korvpall, jalgpall või tennis, Arctic Sport on aktiivse inimese kõige kasulikum sõber!

Isostar – Isostar’il on 35-aastane kogemus sportlaste toitumise alal, millega ta on saavutanud tunnustatud turuliidri staatuse. Atleetide tarbimisharjumused ja promo on kaasa aidanud Isostari kättesaadavusele üle Euroopa ning kaubamärgi kiire kasv jätkub.

My Body TM-lipp 800x3800mm.aiMyBody – MYBODY kannab endas missiooni väärtustada inimeste aega ja tervist, pakkudes seeläbi professionaalset ja teadmistepõhist teenindust. MYBODY uuenduslik kontseptsioon koosneb tervisekokteili baarist ja toidulisandite poest, mille sortiment on koostatud seitsme aastase toidulisandite ja eritoitude valdkonnas tegutsemise kogemuse baasil.

fitnessFitness.ee – Fitness.ee pakub kvaliteetseid toidulisandeid Soome toidulisandite tootjalt Fast. Antud tootemärgi all on valmistatud sportlastele toidulisandeid ja vahepalasid alates 1997. aastast.

Tootevalikust leidub tooteid kõikide spordiala harrastajatele, olgu eesmärgiks kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine või lihtsalt parem taastumine. Fast on toidulisandite müügi turuliider nii Soomes kui Eestis.