Laste sünnipäevad

Ava menüü

Laste sünnipäevad

Korralda oma lapsele meeldejääv sünnipäev Kalev Spa veekeskuses! Meil on uus ning vahva lastetuba, saab panna ennast proovile Suppama laual või veeta lõbusalt aega meie kogenud mängujuhi käe all erinevaid veemänge mängides.

Oleme Sinu jaoks kokku pannud mitmekülgsed paketid, mille seast saad valida just oma seltskonna eelistustele sobivaima.

Koos suppama!

Pange oma tasakaal proovile kihvtil SUP laual! Paketti kuulub lõbus 30-minutiline treening koos SUP-laua treeneriga meie 50-meetrises basseinis. NB! Suppamise pakett on mõeldud lastele alates 10. eluaastast, kellel on elementaarne ujumisoskus. Enne treeningu algust anname kõikidele ujumisvestid, mille kandmine on kohustuslik.

Hind alates
223 € / 10-le inimesele

Noortepakett!

Paketis sisaldub kolmetunnine veekeskuse külastus, lisaks ka meie uue veealust maailma tutvustava lastetoa rentimine. Maitsva sünnipäevalaua katab meie restoran Allee vastavalt valitud paketile või eritellimusena sünnipäeva menüüst.

Hind alates
178 € /10-le inimesele

Kui Sa ei soovi tellida eraldi privaatset puhkeala ega toitlustust, vaid lihtsalt külastada suurema seltskonnaga meie veekeskust, siis pakume Sulle selleks grupihinda 11,90 €/inimene, mis kehtib E-R ja 13,60 €/inimene L-P (seltskonnas peab olema vähemalt 10 inimest). Lisaks peab grupis olema kümne inimese kohta üks täiskasvanud saatja.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!