Spordiklubi

Head spordihuvilised!

Kindlasti saame kõik tõdeda, et selle aasta suvi oli vaieldamatult imeline. Loodetavasti said hetkeks aja maha võtta, enda akud täis laadida ja päikeselisi suvepäevi nautida. Sügisene periood Eesti kliimas nii helge ei ole, aga meie spordiklubis paistab päike igapäevaselt - kui tahad särada, siis viska trenniriided kotti ja võta suund Kalev Spa poole!

Järjepidev treenimine on paljudele alustajatele kui ka kogenumatele trennihuntidele tihtipeale Achilleuse kannaks. Trenni tegemine ja selle mõju on igale inimesele erinev ning sellest aru saamiseks tuleb esiteks treeningutega alustada. Lisaks füüsilisele vormile paraneb ka vaimne tervis, mille mõju mõistame alles palju hiljem. Kui keha ja vaim teevad koostööd, siis muutume ise positiivsemaks ning tunneme igapäevaselt kui palju annab treeningu tegemine meile energiat. Ei usu? Tule ja veendu ise! Kindlasti tasub nõu pidada personaaltreeneriga, kui tuled trenni esimest korda või kui soovid abi, et alustada eesmärgipärase treenimisega. Treener on nagu majakas, kes aitab hoida õiget suunda kui meri tormiseks muutub.

Kalev Spa plussiks võib kahtlemata lugeda seda, et iga inimene leiab endale kindlasti sobiva treeningstiili. Meie hubases ja privaatses jõusaalis on Sul võimalus iseseisvalt treeningutega tegeleda või personaaltreeneriga abiga eesmärkideni püüelda. Rühmatreeningute grupid oleme teinud teadlikult väiksemaks, et treener saaks paremini keskenduda Sinu vajadustele. Meie Body&Mind stuudios saad luua harmoonia enda keha ja vaimu vahel. Kui treeningud kuival maal ei ole Sinu jaoks, siis pakume erinevaid ning põnevaid veetreeninguid spetsiaalses vesiaeroobika ja 50 meetri basseinis. Lisaks on võimalik õppida ujuma osaledes täiskasvanute ujumiskursustel või arendada oma tehnikat, kasutades selleks meie rühma- või individuaaltreeningute teenust.

Pärast vaimu turgutavat trenni võid lõõgastuda veekeskuses ning kui soovid privaatsemat elamust, siis kindlasti proovi meie Sauna-Oaasi.

Leia endale sobiv treening, värskenda keha ning vaimu ja tunne end meie juures nagu kodus!

Tarmo Rattassep
Spordiklubi peatreener

spordiklubi@kalevspa.ee

1. SEPTEMBRIST - 19. JUUNINI

Sügis - kevadhooajal

E-R 06.30-22.30
L ja P 08.00-22.30

(sissepääs E-P kuni 21.00)
20. JUUNIST - 31. AUGUSTINI

Suvehooajal

E-P 08.00-22.00

(sissepääs kuni 20.30)

Tunniplaan

Vaata tunniplaanist
järgmise treeningu infot

Broneeri koht
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!