Treenerite tutvustus

PEETER KARASK

"Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal. Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Peeter annab erinevaid rühmatreeninguid, lisaks nõustab kliente jõusaalis ja on meie
üks nõutumaid personaaltreenereid. Ta on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener.

Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, hetkel on pooleli õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus.

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peetri moto: “Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle
positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!“

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

„Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Heti on EKR 5 kvalifitseeritud treener ja FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreener, rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® , BodyBalance® ja Gymstick treener ning omab ka SuppamaHIIT treeneri diplomit.

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige
harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

„Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on tema moto.

Loe rohkem

PIRET KASAK

Pireti moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“

Piret töötab treenerina 1999. aastast. Tal on EKR 5 aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon, ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aquatic Exercise Association) vesiaeroobika ja Gymstick H2O treener.

Piret on juhendanud laste tantsutrenne ning läbinud ka imikute ujutamise koolituse. Lisaks sellele, et Piret on hinnatud vesiaeroobika treener, on tema teiseks suureks kireks kõik joogamaailmaga seonduv. Joogaõpingud ei saa kunagi läbi – seal maailmas on palju, mida
avastada, nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Piret tegeleb jõuliste joogapraktikatega. Hetkel on
tema hobiks AcroYoga, ta huvitub tervendamisest ja on Reiki praktik.

Piret armastab oma tööd ja liikumist ning tema sooviks on, et iga inimene leiaks endale
sobiva treeningu, et olla terve.

Pireti moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“

Loe rohkem

DAGMAR NEEM

Dagmari moto on: ”Kes palju teeb, see palju jõuab!”

Tantsimine on Dagmarit saatnud läbi tema elu. Ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega
nagu rahvatants, breik ja hip-hop ning harrastanud ka võitluskunste. Treeneritööd alustas Dagmar gümnaasiumi lõpuaastatel, mis hiljem ajendas valima õpinguid Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas kuni magistriõppeni välja.

Aastatel 1999-2004 osales Dagmar edukalt nii Aeroobikakuninganna kui fitnessi vabaklassi võistlustel. Oma kirele pühendumise tulemusena sai Dagmarist 2001. aastal Eesti esimene Fit Girl.

Dagmar on mitmete treeningstiilide rahvusvaheliselt litsentseeritud treener: bodyART, Les Mills BodyPump®, TRX , YogaFunk, Jumping® ja Gymstick Muscle. Samuti on ta läbinud Shindo ja Ashtanga Yoga koolitused ja mitmeid erinevaid rahvusvahelisi töötubasid.

Dagmar on nagu ”energiapomm” ja tema tundides juba igav ei hakka. Treeningutest vabal ajal meeldib talle tantsida, käia kinos ning kontsertidel ja meisterdada ehteid.

Dagmari moto on: ”Kes palju teeb, see palju jõuab!”

Loe rohkem

TATJANA BELJAJEVA

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja on tegutsenud treenerina üle 20 aasta. Tal on EKR 4 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aeerobic Exercise Associacion) vesiaeroobikatreener. Tanjal on Gymstick H20 treeneri sertifikaat ja ta on üks vähestest treeneritest Eestis, kes seda tundi annab. Lisaks vesiaeroobikale on Tanja ka litsentseeritud Les Mills BodyBalance® treener.

Tanja on ujumisega tegelenud juba üle 10 aasta ja läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse.
Ta on väga pühendunud treener, kelle tunnid on alati hästi läbi mõeldud ja süsteemsed. Võib kahtluseta öelda, et Tanja on meie klientide lemmikvesiaeroobikatreener!

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Loe rohkem

MATTI BERG

“Tee eesmärgi poole ei ole alati sirge, vahel tuleb läbida palju käänakuid,” ütleb Matti enda motoks.

Matti töötab treenerina alates 2007. aastast, andes erinevaid aeroobika ja vesiaeroobika tunde. Tal on rahvusvahelised AEA (Aquatic Exercise Associasion) vesiaeroobika, Les Mills BodyPump® ja BodyAttack ® Advanced treeneri litsentsid.


Mattile meeldib treeneri töö juures kokkupuude väga erinevate inimestega – see avardab silmaringi ja vaadet ühiskonnale. Treenerina on tema jaoks tähtis oskus kuulata ja nõu anda. Oma tundides paneb ta osalejad pingutama, kuid samas annab neile vajaliku positiivse laengu,
mille saab treeningsaalis tekkivast sünergiast kohe tagasi. Selles seisnebki tema arvates treeneriks olemise võlu.

Ka Matti hobid on spordiga seotud, näiteks meeldib talle väga tennist mängida. Kui kiire elutempo võimaldab, siis ka palju reisida.

Tee eesmärgi poole ei ole alati sirge, vahel tuleb läbida palju käänakuid,” ütleb Matti enda motoks.

Loe rohkem

EVELIN TALTS

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Evelin hakkas kergejõustikut armastama juba kooliajal. Tema lemmikaladeks on erinevad jooksudistantsid. Evelini auhinnakapis on 1997. aasta Eesti Meistrivõistluste kuldmedal 400 m
tõkkejooksus ja mitu maratonijooksu meistritiitlit. 2012. aastal esindas ta Eestit Londoni Olümpiamängudel maratonijooksus.

Evelin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja töötanud laste kergejõustikutreenerina. Ta on läbinud mitmeid erinevaid aeroobika ja jõusaalitreenerite täiendkoolitusi. Alates 2000. aastast annab ta spordiklubides rühmatreeninguid.

Treenerina on Evelini eesmärk motiveerida ja toetada inimesi läbi regulaarse ja mõõduka
liikumise elama tervislikumat, aktiivsemat, kvaliteetsemat ja pikaealisemat elu.

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Loe rohkem

MARGIT LIPSTUHL

Margiti motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Margit on vesiaearoobika treenerina töötanud üle 20 aasta. Tal on EKR 6 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt suurima ja tunnustatuima organisatsiooni Aquatic Exercise
Association (AEA) koolitustreener Eestis.

Margit on kahtlemata Eesti tuntuim vesiaeroobika treener. Ta on juhendanud tunde
ülemaailmsetel koolitustel ja ideepäevadel USAs, Itaalias, Venemaal, Ukrainas, Saksamaal,
Soomes ja Poolas. Margit on Hydrorider treeningsüsteemi koolitaja, samuti võib teda nimetada vesispinningu maaletoojaks.

Margiti jaoks on liikumine tervise ja rõõmsa meeleolu alus. Võime kindlalt väita, et Margiti energiast saavad osa kõik, kes tema tunnis käivad!

Margiti motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Loe rohkem

KRISTINA HASSELBACH 

“Higi on rasva nutt!” - just nii kõlab Kristina moto.

Kristina on vesiaeroobikatreenerina töötanud üle 10 aasta. Ta on EKR 3 litsentseeritud vesiaeroobikatreener ja omab rahvusvahelist AEA (Aquatic Exercise Association) treeneri litsentsi. Kristina on läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse ja tal on Gymstick H20 treeneri
sertifikaat.

Treenerina on ta siiras ja emotsionaalne, tema tunnid on energilised ja võtavad korralikult võhmale! Kristina teine suur kirg on kõik ilumaailmaga seonduv - lisaks treenerina töötab ta ka meigikunstnikuna.

Vabal ajal meeldib Kristinale kokata ja reisida.

Higi on rasva nutt!” - just nii kõlab Kristina moto.

Loe rohkem

NATALIA FELDBUSH

Natalia moto on: „Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“

Natalia on töötanud vesiaeroobika treenerina 4 aastat ja ta on vesiaeroobika atesteeritud
spetsialist (AEA).

Natalia on aktiivne ja energiline treener, kes täiendab ennast pidevalt ja valdab mitmeid erinevaid vesiaeroobikastiile, muuhulgas ka AquaDance’i!

Vabal ajal teeb Natalia sporti: mängib tennist, sõidab rattaga ja harrastab aktiivset
turismi.

Hariduselt on Natalia hoopis filoloog ja talle meeldib väga lugeda ning teatris käia.

Natalia moto on: „Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“

Loe rohkem

ANJA KÄGO

Anja moto kõlab nii: „Inimesed ei ole loodud selleks, et alati tunda õnnelikkust, vaid selleks, et lihtsalt tunda kõiki tundeid ja elada rahus iseendaga.”

Anja on regulaarselt trenni teinud juba alates 5. eluaastast, mil ta alustas iluvõimlemisega. Hiljem vahetas ta võimlemise sulgpalli vastu ja hakkas juba gümnaasiumi ajal ka ise
sulgpallitreenerina tööle. See omakorda viis bakalaureuse- ja magistriõpinguteni
kehakultuuri erialal.

Anja on õppinud Annely Sootsi toitumisnõustamise koolis ja omab EOK Sulgpalli treeneri
5. taset. Ta juhendab 10 erinevat rühmatreeningu stiili ja on HeatFunc, YogaFunc ja
suppamaHIIT treenerite koolitaja.
Anja kirg on olla igal hetkel enda parim versioon ja aidata ka teistel oma potentsiaali avastada. Tema jaoks on tähtis, et osalejad saaksid tema treeningus kogeda ELU - liikuda, mitte võtta
treeningut liiga tõsiselt, pigem mängida kui “teha tõsist tööd” ja tunda, et nad on alati oodatud. Kõike ei pea tegema perfektselt, vaid nii hästi kui parasjagu suudad. Alati tuleb olla valmis ka eksimusteks, ent nendest hoolimata tundma ennast siiski hästi.
Anja moto kõlab nii: „Inimesed ei ole loodud selleks, et alati tunda õnnelikkust, vaid selleks, et lihtsalt tunda kõiki tundeid ja elada rahus iseendaga.”

Loe rohkem

ALIAKSANDRA FURS

Tema hobideks on fitness, reisimine ja fotograafia. Aliaksandra moto on: „Unista. Planeeri. Saavuta.“

Aliaksandra on tegelenud spordiga terve oma elu, sealjuures varieeruvad valdkonnad iluvõimlemisest kuni kergejõustikuni.

2014. aastal osales ta Jumping® treeneri koolitusel, hakkas iseseisvalt andma Jumpingu tunde ja sealt saigi tema treeneritöö alguse. Juba kaks aastat hiljem, 2016. aastal lõpetas Aliaksandra Sankt Peterburgi Fitness Kolledži ja temast sai kvalifitseeritud fitnessitreener.

Aliaksandra on energiline ja loominguline, talle meeldib oma võimeid proovile panna ja
ta on alati valmis uuteks väljakutseteks. Treenerina täiendab ta ennast pidevalt ja oma töös on alati kliendile orienteeritud.

Lisaks Jumpingule valdab ta erinevaid aeroobika, vesiaeroobika ja võitluskunstidel
põhinevaid treeningstiile. Aliaksandra eesti keele õpingud on veel pooleli ja seetõttu viib ta hetkel treeninguid läbi inglise ja vene keeles.

Tema hobideks on fitness, reisimine ja fotograafia. Aliaksandra moto on: „Unista. Planeeri. Saavuta.“

Loe rohkem

TRIIN PARRO

Vabal ajal meeldib Triinule lugeda ja veeta aega looduses. Triinu moto on: „Julge olla see, kes sa oled ja naudi iga hetke oma elus!“

Sport ja tantsimine on olnud juba pikka aega Triinu elu igapäevane osa. Arusaam, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline teha harjutusi õigesti, viis ta EEVL (Eesti Võimlemisliit) aeroobikatreenerite kursustele. Sealt edasi tuli soov õppida personaaltreeneriks, mille Triin viis ellu FAF (Fitness Academy of Finland) kursustel. Nüüdseks on Triin töötanud treenerina juba 10 aastat.

Triin on hooliv ja tähelepanelik treener, kes oma tundides arvestab klientide soovide ja eripäraga. Tema jaoks on tähtis, et trenn oleks meeldiv ja motiveeriv; et inimene tunneks, kuidas tema keha areneb ja ootaks rõõmuga iga järgnevat treeningut.

Vabal ajal meeldib Triinule lugeda ja veeta aega looduses. Triinu moto on: „Julge olla see, kes sa oled ja naudi iga hetke oma elus!“

Loe rohkem

RAIMO HEISTE

Raimo moto kõlab nii: “Kui ma ei jõua tippu täna, treenin, et võiksin teha seda homme.“

Sport on olnud Raimo elu lahutamatuks osaks. Viimased 6 aastat on ta treeninud jõusaalis Indrek Otsuse käe all ja osalenud mitmetel kulturismi ja fitnessi võistlustel. Raimo on omandanud EKR 4 nooremtreeneri litsentsi, treeneritöö kogemust on tal 4 aastat.
 

Raimo südameasjaks on õpetada inimesi treenima õigete võtetega, sest valesti treenides on
vigastused kerged tulema. Selleks, et midagi saavutada, tuleb olla sihikindel ja tegus ning
seada endale pidevalt eesmärke.

Raimo pühendub treeningutele ka vabal ajal. Tema sooviks on jõuda fitnessi alal tippu.

Raimo moto kõlab nii: “Kui ma ei jõua tippu täna, treenin, et võiksin teha seda homme.“

Loe rohkem

KRISTA ANNELJAS

„Kõik juhtub põhjusega“

Krista alustas sportimisega juba algklassides, tänaseks on see kujunenud tema elustiiliks. Igapäevaselt töötab Krista hoopis automaailmas sekretärina, kuid soov treeneriks saada
on olnud tema pikaajaline unistus.
 

2017. aastal läks ta suppama treenerite koolitusele ja temast sai suppamaHIIT sertifitseeritud treener. 2018. aasta suvel avanes tal võimalus oma treenerioskused proovile panna ja ta hakkas suppamaHIIT treeninguid andma Nõmme Spordikeskuse välibasseinis.

Treeneritöö on Krista jaoks meeldiv hobi, mis annab juurde palju energiat. Ta julgustab
kõiki oma unistusi ellu viima! Ka oma vaba aega sisustab Krista sportlikult: jookseb, sõidab rulluiskudega ja rattaga, treenib jõusaalis ja osaleb ka erinevatel võistlustel.

Kõik juhtub põhjusega“ - see on Krista motoks.

Loe rohkem

MARE PAIST

Mare moto on: „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu.“

Mare on juba lapsest saati tegelenud võimlemisega ega kujuta oma elu ilma liikumiseta enam ettegi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja võimlemise erialal ning on sellele elualavalikule truuks jäänud. Vesivõimlemise tunde annab Mare juba 22. hooaega.

Lisaks juhendab ta rühm- ja naisvõimlemise tunde nii lastele kui ka naistele. Mare täiendab end jätkuvalt EEVL-i (Eesti Võimlemisliidu) poolt korraldatud vesiaeroobika kursustel.

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma õpilastesse. Oma vesivõimlemise tundides kasutab ta erinevaid vahendeid ja mitmekülgse tempoga muusikat, arvestades klientide soovide ja vajadustega. Mare armastab oma tööd nii kehalise kasvatuse õpetaja kui treenerina, sest üks täiendab teist.

Mare moto on: „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu.“

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!